دوشنبه , ۵ فروردین ۱۳۹۸

بایگانی نویسنده: icobige_newsite

شرایط و فرم ثبت نام سمینار آموزشی توسعه مدیریت

شرایط ثبت‌نام: هزینه ثبت‌نام برای هر نفر:  ۹/۵۰۰/۰۰۰ ریال لطفاً پس از واریز شهریه ثبت‌نام بدون احتساب کسورات، به شماره حساب زیر، فرم ثبت‌نام را با دقت و خوانا تکمیل کرده و همراه فیش بانکی به نام دبیرخانه ایکوبیگ، به شماره ۸۹۳۱۳۰۱۳ (۰۲۱) فکس نموده و حتماً پس از ارسال فکس تأییدیه آن را از شماره ۸۹۳۱۳۱۱۴ (۰۲۱)  دریافت نمائید. ... بیشتر بخوانید »

سوابق علمی و اجرایی استاد دوره

Prof. Julia Connell مدیرعامل بخش تحقیق و توسعه، رییس دانشکده کسب‌ و کار در دانشگاه فناوری سیدنی”University of Technology Sydney” رییس بخش تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فناوری سیدنی”University of Technology Sydney” دکترای مدیریت از دانشگاه نیوکسل” Newcastle university” استاد مدیریت در دانشکده کسب‌و‌کار کرتین” Curtin Business School” استاد و مدیر بخش تحقیق و توسعه دانشگاه کرتین”Curtin University” استاد و رییس ... بیشتر بخوانید »

سرفصل های دوره ظرفیت‌سازی منابع انسانی، نوآوری و کار تیمی در سازمان

شناسایی زوایای مربوط به ایجاد ارزش‌آفرینی از طریق ظرفیت سازی منابع انسانی راهبردهای انگیزشی مناسب برای مدیریت گروهی توسعه فرآیندهایی در جهت افزایش نوآوری و خلاقیت در بین کارکنان راهکارهای توسعه و حمایت از کارگروهی مؤثر انقلاب صنعتی چهارم و پیامدهای آن در نظام بانکی چالش‌ها و استراتژی‌های مورد نظر برای ایجاد تغییرات مؤثر بیشتر بخوانید »

اهداف برگزاری دوره ظرفیت‌سازی منابع انسانی، نوآوری و کار تیمی در سازمان

ارتقای کیفی دانش و توسعه مهارت‌های مورد نیاز کارکنان در لایه‌های مختلف سازمان ایجاد فضای اعتماد متقابل بین مدیران و سطوح گوناگون کارکنان سازمان افزایش انگیزه در کارکنان جهت حضور موثر در سازمان تقویت روحیه همکاری؛ تشریک مساعی و کارگروهی در سازمان فراهم آوردن زمینه های مطلوب برای بروز خلاقیت، نوآوری و ابتکار در سازمان ایجاد زمینه برای شناخت پتانسیل‌ها ... بیشتر بخوانید »

معرفی دوره ظرفیت‌سازی منابع انسانی، نوآوری و کار تیمی در سازمان

امروزه، نقش و اهمیت نیروی انسانی در فرآیند تولید و ارائه خدمات در جوامع بشری یکی ازمهم‌ترین عوامل موفقیت شناخته می‌شود. در عصر حاضر اهمیت منابع انسانی در سازمان‌ها و بنگاه‌های صنعتی و اقتصادی وخدماتی وز به روز بیشتر می‌شود. مدیران امروز، دوره‌ای را تجربه می‌کنند که در آن سرمایه واقعی سازمان، سرمایه انسانی است. به عبارت دیگر سازمان‌های پیشرو ... بیشتر بخوانید »

سمینارآموزشی توسعه مدیریت: ظرفیت‌سازی منابع انسانی، نوآوری و کار تیمی در سازمان

محل برگزاری: هتل سیمرغ تهران تاریخ: چهارشنبه ،۲۲ دی ماه ۱۳۹۵ هجری شمسی (۱۱ ژانویه ۲۰۱۷ میلادی) ساعت: ۹ الی ۱۷ بیشتر بخوانید »

هزینه ثبت نام

هزینه ثبت‌نام: ۲/۵۴۰/۰۰۰ تومان برای هر نفر برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه ایکوبیگ تماس حاصل فرمائید. تلفن: ۸۹۳۱۳۱۱۴- ۰۲۱                         دورنگار: ۸۹۳۱۳۰۱۳-۰۲۱ www.icobige.ir info@icobige.ir   بیشتر بخوانید »

خدمات تور

اخذ ویزا /بلیط رفت و برگشت / سرویس ترانسفر فرودگاهی / لیدر فارسی زبان اقامت در هتل ۴ ستاره ATANA به همراه ۴ وعده صبحانه و ۲ وعده ناهار در هتل بازدید از نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۶ به همراه بلیط ورودی و سرویس رفت و برگشت بیمه مسافرتی گشت تفریحی بیشتر بخوانید »

هدف از برگزاری تور

هدف از برگزاری تور علمی- آموزشی بازدید از نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۶ دبی، آشنایی با آخرین دستاوردهای فناوری نوین ارتباطی به منظور ارتقای کسب و کار، آشنایی بیشتر با محصولات، تحولات و تجهیزات الکترونیکی می‌باشد و به دلایل زیر ضروری است تا فعالان این حوزه  از نمایشگاه مذکور بازدید نمایند: رویارویی با جدیدترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز در سراسر جهان ایجاد ... بیشتر بخوانید »

معرفی نمایشگاه

نمایشگاه فناوری اطلاعات “GITEX”اختصار نام  “Gulf Information Technology Exhibition” است که سی و ششمین دوره آن از تاریخ ۲۵ الی۲۹ مهرماه ۱۳۹۵ (۱۶ – ۲۰ اکتبر ۲۰۱۶)، در کشور امارات متحده عربی و در شهر دبی،  با حضور ۴۲۰۰ غرفه‌دار از ۱۴۴ کشور جهان و ۱۴۶۰۰۰ بازدیدکننده  برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که امسال کار خود را با شعار «تصور ... بیشتر بخوانید »