دوشنبه , ۵ فروردین ۱۳۹۸

اتاق خبر

عقد قرارداد همکاری بین دبیرخانه دائمی ایکوبیگ “ICOBIGE” و مؤسسه آموزشی “bbw”

عقد قرارداد همکاری بین  دبیرخانه دائمی ایکوبیگ “ICOBIGE” و مؤسسه آموزشی “bbw” این تفاهم‌نامه، بین جناب آقای دکتر جلال رسول‌اف به‌عنوان دبیر ایکوبیگ و خانم آنا اینگل کوهلر به عنوان مدیرعامل مؤسسه آموزشی و مشاوره‌ای bbw در مورد گسترش همکاری فی‌مابین در حوزه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی و رویدادهای مختلف علمی در داخل و خارج از ... بیشتر بخوانید »

میزگرد کاربردها و چالش‌های کلان داده در صنعت بانکی / تولید ثروت از داده‌ها

میزگرد کاربردها و چالش‌های کلان داده در صنعت بانکی / تولید ثروت از داده‌ها « سرورهای گران‌ قیمت یکی پس از دیگری به صف می‌شوند، اما تقاضای فناوری اطلاعات بانک برای فضای ذخیره‌سازی و توان پردازش بیشتر، تمامی ندارد.» این داستان کوتاه را اکنون تمام بانک‌ها از حفظ می‌دانند. تولید داده‌ها در نتیجه تراکنش‌های خرد و کلان مشتریان بانک اکنون ... بیشتر بخوانید »

برای دسترسی آسان و فوری به آخرین اخبار روز ایران و جهان، مطالب و تازه های حوزه بانکی، مالی و اقتصادی به کانال تلگرام ایکوبیگ بپیوندید

برای دسترسی آسان و فوری به آخرین اخبار روز ایران و جهان، مطالب و تازه های حوزه بانکی، مالی و اقتصادی به کانال تلگرام ایکوبیگ بپیوندید   Telegram Address : @icobige telegram.me/icobige بیشتر بخوانید »

تفاهم‌نامه بین دبیرخانه دائمی ایکوبیگ و مدرسه اقتصاد مونیخ

تفاهم‌نامه بین دبیرخانه دائمی ایکوبیگ و مدرسه اقتصاد مونیخ این تفاهم‌نامه (MOU)، بین جناب آقای دکتر جلال رسول‌اف به‌عنوان دبیر ایکوبیگ و خانم آنا اینگل کوهلر از طرف مرکز دانشگاهی اقتصاد مونیخ در مورد گسترش همکاری فی‌مابین در حوزه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی، برگزاری دوره‌ها و رویدادهای مختلف علمی و تخصصی در داخل و خارج از کشور، در تاریخ ۳ ... بیشتر بخوانید »

برگزاری تور علمی – آموزشی بازدید از نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۵ دوبی و یکی از شعب مدرن بانک تجاری دوبی “CBD”

برگزاری تور علمی – آموزشی بازدید از نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۵ دوبی و یکی از شعب مدرن بانک تجاری دوبی “CBD” دبیرخانه دائمی ایکوبیگ برگزار می‌کند: تور آموزشی-علمی بازدید از سی‌و پنجمین نمایشگاه فناوری اطلاعات”جیتکس” – ۲۸ مهر الی ۱ آبان ۱۳۹۴ نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات  “GITEX” به‌عنوان یکی از رویدادهای جهانی در این حوزه، سی‏وپنجمین دوره خود را با شعار ... بیشتر بخوانید »

مشکل ما عدم دسترسی به تجربه‌های موفق بین‌المللی است

مشکل ما عدم دسترسی به تجربه‌های موفق بین‌المللی است نخستین سمینار تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ ۲۸ و ۲۹ مردادماه ۹۴ برگزار شد. در این سمینار دو روزه، توانستیم با جمعی از مدیران ارشد نظام بانکی کشور گفت‌وگویی داشته باشیم و نظر آن‌ها را در خصوص اهمیت تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های ... بیشتر بخوانید »

تحول در صنعت بانکداری الکترونیکی، یعنی تحول نوآورانه در حوزه کسب‌وکار بانکی

تحول در صنعت بانکداری الکترونیکی، یعنی تحول نوآورانه در حوزه کسب‌وکار بانکی نخستین سمینار تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ ۲۸ و ۲۹ مردادماه ۹۴ برگزار شد .. آنچه در ادامه آمده است؛ گزیده مصاحبه‌ای با مهندس سید حامد قنادپور، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا ست. به نظر شما تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری ... بیشتر بخوانید »

به جای کشاندن مشتری به شعبه، شعبه را به پیش مشتری ببریم

به جای کشاندن مشتری به شعبه، شعبه را به پیش مشتری ببریم نخستین سمینار تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ ۲۸ و ۲۹ مردادماه ۹۴ برگزار شد. در این سمینار دو روزه توانستیم با جمعی از مدیران ارشد نظام بانکی کشور گفت‌وگویی داشته باشیم و نظر آن‌ها را در خصوص اهمیت تحولات دیجیتال در صنعت ... بیشتر بخوانید »

نراقیان: باید با توجه به نیازهای قشر جوان جلو برویم

نراقیان: باید با توجه به نیازهای قشر جوان جلو برویم نخستین سمینار تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ ۲۸ و ۲۹ مردادماه ۹۴ برگزار شد. در این سمینار دو روزه با جمعی از مدیران ارشد نظام بانکی کشور گفت‌وگوی ویدئویی داشتیم. آنچه در ادامه آمده است گزیده مصاحبه‌ای با مهندس کاظم نراقیان، مشاور مدیرعامل بانک ... بیشتر بخوانید »

محرمیان: بدون شبکه و زیرساخت‌های هوشمند، نمی‌توان از بانکداری دیجیتال صحبت کرد

محرمیان: بدون شبکه و زیرساخت‌های هوشمند، نمی‌توان از بانکداری دیجیتال صحبت کرد نخستین سمینار تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ ۲۸ و ۲۹ مردادماه ۹۴ برگزار شد. در این سمینار دو روزه با جمعی از مدیران ارشد نظام بانکی کشور گفت‌وگوی کوتاهی داشتیم. آنچه در ادامه آمده است، مصاحبه‌ای با دکتر مهران محرمیان، معاون شبکه شرکت ... بیشتر بخوانید »