شنبه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

مصاحبه ها – سمینار تحولات دیجیتال

مشکل ما عدم دسترسی به تجربه‌های موفق بین‌المللی است

مشکل ما عدم دسترسی به تجربه‌های موفق بین‌المللی است نخستین سمینار تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ ۲۸ و ۲۹ مردادماه ۹۴ برگزار شد. در این سمینار دو روزه، توانستیم با جمعی از مدیران ارشد نظام بانکی کشور گفت‌وگویی داشته باشیم و نظر آن‌ها را در خصوص اهمیت تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های ... بیشتر بخوانید »

تحول در صنعت بانکداری الکترونیکی، یعنی تحول نوآورانه در حوزه کسب‌وکار بانکی

تحول در صنعت بانکداری الکترونیکی، یعنی تحول نوآورانه در حوزه کسب‌وکار بانکی نخستین سمینار تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ ۲۸ و ۲۹ مردادماه ۹۴ برگزار شد .. آنچه در ادامه آمده است؛ گزیده مصاحبه‌ای با مهندس سید حامد قنادپور، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا ست. به نظر شما تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری ... بیشتر بخوانید »

به جای کشاندن مشتری به شعبه، شعبه را به پیش مشتری ببریم

به جای کشاندن مشتری به شعبه، شعبه را به پیش مشتری ببریم نخستین سمینار تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ ۲۸ و ۲۹ مردادماه ۹۴ برگزار شد. در این سمینار دو روزه توانستیم با جمعی از مدیران ارشد نظام بانکی کشور گفت‌وگویی داشته باشیم و نظر آن‌ها را در خصوص اهمیت تحولات دیجیتال در صنعت ... بیشتر بخوانید »

نراقیان: باید با توجه به نیازهای قشر جوان جلو برویم

نراقیان: باید با توجه به نیازهای قشر جوان جلو برویم نخستین سمینار تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ ۲۸ و ۲۹ مردادماه ۹۴ برگزار شد. در این سمینار دو روزه با جمعی از مدیران ارشد نظام بانکی کشور گفت‌وگوی ویدئویی داشتیم. آنچه در ادامه آمده است گزیده مصاحبه‌ای با مهندس کاظم نراقیان، مشاور مدیرعامل بانک ... بیشتر بخوانید »

محرمیان: بدون شبکه و زیرساخت‌های هوشمند، نمی‌توان از بانکداری دیجیتال صحبت کرد

محرمیان: بدون شبکه و زیرساخت‌های هوشمند، نمی‌توان از بانکداری دیجیتال صحبت کرد نخستین سمینار تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ ۲۸ و ۲۹ مردادماه ۹۴ برگزار شد. در این سمینار دو روزه با جمعی از مدیران ارشد نظام بانکی کشور گفت‌وگوی کوتاهی داشتیم. آنچه در ادامه آمده است، مصاحبه‌ای با دکتر مهران محرمیان، معاون شبکه شرکت ... بیشتر بخوانید »

ژان صیاد، معاون فناوری اطلاعات بانک ایران‌زمین: در بخش کسب‌وکار بانکی از دنیا عقب هستیم

ژان صیاد، معاون فناوری اطلاعات بانک ایران‌زمین: در بخش کسب‌وکار بانکی از دنیا عقب هستیم سمینار تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ ۲۸ و ۲۹ مردادماه ۹۴ برگزار شد. در این سمینار دو روزه با جمعی از مدیران ارشد نظام بانکی کشور گفت‌وگوی کوتاهی داشتیم. آنچه در ادامه آمده است مصاحبه‌ای با مهندس ژان ... بیشتر بخوانید »

دکتر فرهاد فائز: عدم اطلاع از نیازها، مهم‌ترین مانع راه‌اندازی سامانه یکپارچه بانکی است

دکتر فرهاد فائز: عدم اطلاع از نیازها، مهم‌ترین مانع راه‌اندازی سامانه یکپارچه بانکی است صنعت بانکداری الکترونیک کشور باوجود تحریم، از رشد قابل قبولی برخوردار بوده، ولی تأثیر دوری از فضای تعاملات بانکی بین‌المللی و مغفول ماندن از کسب‌وکارهای بانکی، محسوس است. دکتر فرهاد فائز، معاون بازاریابی و فروش شرکت خدمات انفورماتیک در میزگرد پایانی سمینار تخصصی “تحولات دیجیتال در ... بیشتر بخوانید »

دکتر آیت‌اله ابراهیمی: در صورت غفلت از قواعد پارادایم آینده بانکداری با مشکل اساسی مواجه می‌شویم

دکتر آیت‌اله ابراهیمی: در صورت غفلت از قواعد پارادایم آینده بانکداری با مشکل اساسی مواجه می‌شویم  سمینار “تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت“، توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ در ۲۸ و ۲۹ مردادماه ۹۴ برگزار شد. در این سمینار دو روزه توانستیم با جمعی از مدیران ارشد نظام بانکی کشور گفت‌وگوی ویدئویی داشته باشیم و نظر آن‌ها را در ... بیشتر بخوانید »

گفت و گوی اختصاصی راه پرداخت با پروفسور کارستن بارچ درباره بانک ۲.۰

گفت و گوی اختصاصی راه پرداخت با  پروفسور کارستن بارچ درباره بانک ۲.۰  (پروفسور کارستن بارچ: قائم مقام مدرسه اقتصاد مونیخ “HDBW” و از سخنرانان سمینار تخصصی تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام‌های پرداخت) بانکداری در ایران فراز و نشیب‌های فراوانی داشته است. چه آن زمان که بانکداری ایران دست انگلیسی‌ها بود و چه آن زمان که بانک‌های ایرانی ... بیشتر بخوانید »