دوشنبه , ۵ فروردین ۱۳۹۸

عقد قرارداد همکاری بین دبیرخانه دائمی ایکوبیگ “ICOBIGE” و مؤسسه آموزشی “bbw”

عقد قرارداد همکاری بین  دبیرخانه دائمی ایکوبیگ

“ICOBIGE” و مؤسسه آموزشی “bbw”

این تفاهم‌نامه، بین جناب آقای دکتر جلال رسول‌اف به‌عنوان دبیر ایکوبیگ و خانم آنا اینگل کوهلر به عنوان مدیرعامل مؤسسه آموزشی و مشاوره‌ای bbw در مورد گسترش همکاری فی‌مابین در حوزه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی و رویدادهای مختلف علمی در داخل و خارج از کشور، خدمات مشاوره‌ای در حوزه منابع انسانی و دیگر حوزه‌های مرتبط در تاریخ ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۵ هجری شمسی برابر با ۵ سپتامبر سال ۲۰۱۶ میلادی امضا شد.

مؤسسه  Bildungswerk der Bayerischen Wirtschaft (bbw)  یکی از مؤسسات پیشرو در زمینه آموزش‌های عالی در کشور آلمان است که در سال‌های اخیر، نقش بسیار مهمی را در پیشرفت و موفقیت افراد و شرکت‌ها، ایفا کرده است. علت اصلی معروفیت این گروه به دلیل برگزاری دوره‌های آموزشی و تخصصی برای کارمندان و متخصصان گروه کسب‌وکار کشور آلمان و سایر کشورهای اروپایی در باواریا (Bavaria) است. ایالت باواریا با تولید ناخالص داخلی بالغ بر ۴۰۰ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۳ میلادی، دومین اقتصاد بزرگ را در میان ایالت‌های آلمان به خود اختصاص داده است. این مؤسسه بیش از ۸۰۰۰  نفر نیروی انسانی دارد. یکی از فعالیت‌های مهم این گروه در سال‌های اخیر، تأسیس و راه‌اندازی یکی از جدیدترین و نوآور‌ترین مراکز دانشگاهی در آلمان به نام   Bayerischen Wirtschaft Hochschule der (HDBW)  – مدرسه اقتصاد مونیخ بوده است.

خانم آنا اینگل کوهلر – Anna Engel Koehler مدت ۲۵ سال است که با مؤسسه“bbw” همکاری می‌کنند و از سال ۲۰۰۲ عضو هیأت مدیره و اکنون مدیرعامل این مؤسسه می‌باشند.

در این جلسه، خانم ایلزه آیگنر IIse Aigner وزیر اقتصاد، رسانه، انرژی و فناوری ایالت باواریا،  به همراه تنی چند از هیأت تجاری اعزامی از این ایالت، حضور داشتند.

Print Friendly