شنبه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

معرفی نمایشگاه

نمایشگاه فناوری اطلاعات “GITEX”اختصار نام  “Gulf Information Technology Exhibition” است که سی و ششمین دوره آن از تاریخ ۲۵ الی۲۹ مهرماه ۱۳۹۵ (۱۶ – ۲۰ اکتبر ۲۰۱۶)، در کشور امارات متحده عربی و در شهر دبی،  با حضور ۴۲۰۰ غرفه‌دار از ۱۴۴ کشور جهان و ۱۴۶۰۰۰ بازدیدکننده  برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه که امسال کار خود را با شعار «تصور دوباره واقعیت‌ها» آغاز خواهد نمود؛ دارای موضوعات و بخش‌های متنوعی شامل شبکه و امنیت، سخت افزار، ارتباطات و مخابرات، دولت الکترونیکی، کسب و کار دیجیتالی، بازاریابی دیجیتالی، موبایل و ارتباطات سیار، اپلیکیشن و محتوا، تجارت الکترونیکی و نرم افزار، فناوری رایانش ابری، راهکارهای اقتصادی و کارآفرینی، فناوری بی سیم، شرکت های کوچک و متوسط و بسیاری از موارد مرتبط با این حوزه‌ها می‌باشد که برخی از موضوعات و بسیاری از محصولات جدید توسط کمپانی‌های مطرح و مشهور جهان برای نخستین بار ارائه و رونمایی خواهد شد. لذا، حضور در این نمایشگاه، فرصتی را فراهم می‌آورد تا شرکت‌کنندگان با شرکت‌های بزرگ صاحب فناوری و همچنین با جدیدترین محصولات روز دنیا آشنا شوند.

بازدیدکنندگان در این نمایشگاه می‌توانند از غرفه‏ های شرکت‌های بزرگی نظیر‌:  MICROSOFT، GOOGLE، ORACLE، DELL، INTEL، CISCO،  REDHAT، LENOVO و بسیاری از شرکت‌های مهم دیگر بازدید نمایند.

در حاشیه نمایشگاه جیتکس، کنفرانس‌های متعددی در حوزه‌های پولی و مالی، انرژی، نوآوری، هوش مصنوعی، بازاریابی،آموزشی و بهداشتی نیز برگزار خواهد شد.

Print Friendly